Zapraszam na kolejny post z cyklu: Inspiracje na weekend! Co tydzień w piątek publikuję kilka inspirujących propozycji do poczytania, skorzystania i działania – idealne na weekend, kiedy mamy troszkę więcej czasu dla siebie oraz dla dzieci!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   198 views

Inspiracje na weekend #14

Znajdź chwilę dla siebie podczas weekendu i poczytaj ciekawe artykuły dla mam!

Dec 14, 2017 - mamalekarz.pl - 29
Rewolucyjna lista 10 rzeczy, do zrobienia przed porodem !

Przed porodem miałam syndrom wicia gniazda-gromadziłam sprzęt, organizowałam przestrzeń, adaptując nowe elementy. Później starałam się starannie przygotować do rozwiązania, które zaskoczyło mnie w 37 tygodniu! Jednak nikt, nie poradził mi tego, co  już teraz wiem bogatsza o doświadczenie…
To jak ciężaróweczki lista wyprawowa wypełniona? Ubranka uprane i uprasowane czekają na właściciela? Przewijak otoczony gwardią pieluszek i kosmetyków? Szkoła rodzenia zaliczona? Szpital odwiedzony, a położna wybrana? To teraz lista 10 spraw, o których większość przyszłych mam nie wie.

Dec 14, 2017 - malgorzatajackowska.com - 30
Suplementacja w czasie karmienia piersią - jakie są zalecenia?

Jaka suplementacja jest naprawdę wskazana w czasie karmienia piersią? Jak zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze w czasie karmienia piersią?

Dec 14, 2017 - wymagajace.pl - 26
Cykl snu dziecka, czyli skąd się biorą dwudziestominutowe drzemki, częste pobudki i nieodkładalność

Cykl snu człowieka składa się z dwóch faz: aktywnej (u dorosłych nazywanej REM – rapid eye movement – nazwa pochodzi od gałek ocznych, które szybko poruszają się w czasie jego trwania) oraz spokojnej (NREM – non rapid eye movement).  Fazy płynnie przechodzą z jednej w drugą i gdy nic nie stoi na przeszkodzie (o tych przeszkodach za chwilę), a człowiek ma jeszcze niezrealizowaną potrzebę snu cykl zaczyna się od początku [1].

Dec 14, 2017 - dzieciakiwdomu.pl - 36
Zabawki edukacyjne dla małych dzieci (1-4 lata) - mój poradnik prezentowy

Pomysły na zabawki edukacyjne dla małych dzieci w wieku 1-4 lat, poradnik prezentowy, jaki prezent wybrać dla małego dziecka, zabawki kreatywne i edukacyjne

Dec 14, 2017 - agnieszkastein.pl - 23
Stein & Stańczyk: Rozmowy o Rodzicielstwie – ZŁOŚĆ

Stein & Stańczyk: Rozmowy o Rodzicielstwie – ZŁOŚĆ

Oglądaj bezpłatne webinary „Inspirujących mam”!

Będę mamą

Jestem mamą niemowlaka

Jestem mamą małego dziecka (1-3 lata)

Jestem mamą przedszkolaka (3-7 lat)

Jestem mamą ucznia (7-12 lat)