h

EDYCJA WIOSNA 2018

Self-reg - jak pomóc dziecku i sobie odzyskać spokój

Czy wiesz, dlaczego Twoje dziecko / partner/ Ty sama czasami zachowujesz się tak, że nie poznajesz ich lub siebie? Nie rozumiesz, co wpływa na zachowanie Twojego dziecka? Self-reg, czyli metoda samoregulacji pomaga właśnie zrozumieć, co stoi za poszczególnym zachowaniem. Dzięki poznaniu tej metody będziesz potrafiła przeciwdziałać, a także zmininalizować stres dziecka / Twojego partnera / swój własny, a z pewnością przynajmniej będziesz miała możliwość zrozumienia, dlaczego trudna sytuacja się pojawiła. Bądź na żywo na webinarze! Moim gościem będzie Natalia Fedan, psycholożka, anglistka, trenerka Self-Reg, certyfikowana przez Mehrit Centre, a przede wszystkim mama trójki dzieci, w tym dwójki wspaniałych nastolatków oraz pełnego energii dwulatka, którego bez metody Self-Reg byłoby zapewne trudno okiełznać.

Mamy w ruch, czyli jak kreatywnie bawić się i uczyć z dzieckiem

Bycie mamą to bycie ciągle kreatywnym. A jeśli zaczyna nam brakować pomysłów na zabawę i naukę, warto wtedy zainspirować się pomysłami innym. Jak zatem kreatywnie bawić się i uczyć z dzieckiem? Opowie o tym Magda Żukrowska-Bąk, nauczycielka, mama dwóch chłopców – czteroletniego niesłyszącego Antka i dziewięcioletniego Olka. Los postawił przede nią duże wyzwanie, któremu stara się ze wszystkich sił sprostać, czym dzieli się na blogu.

Poród domowy - świadome rodzicielstwo czy niebezpieczna fanaberia?

Jeśli zastanawiasz się, czy poród w domu to dobre rozwiązanie, to spotkanie jest dla Ciebie obowiązkowe! Iwona Sławek, mama trójki maluchów (czwarte w drodze), rodziła w domu – ma doświadczenie i z chęcią podzieli się nim z nami wszystkimi. Odpowie na pytania, wątpliwości, dlatego warto uczestniczyć na żywo w webinarze!

Prawo dla mam

Prawo zmienia się. Zmienia się również Twoje życie. Dlatego warto posłuchać o prawie dla mam, czyli o tym, co jest najważniejsze w ustanowionym prawie dla każdej mamy. Kinga Lalowicz, mama, prawnik, specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz wszelkich sprawach dotyczących obrotu nieruchomościami. Doradza, szkoli i pisze.