Czerwiec już się rozpoczyna, zatem czekają nas kolejne tygodnie, które warto spędzić z “Inspirującymi mamami”! Przygotowałam program na rozpoczynający się miesiąc. Zaplanowałam dwa wyzwania na grupie “Inspirujące mamy” (oba z dodatkowymi materiałami), inspiracje na Instagram oraz fanpage “Inspirujacych mam”. Ciekawa? To zajrzyj dalej!
Jeśli chcesz otrzymać kalendarz do wydrukowania, zapisz się na listę “Inspirujących mam”: https://inspirujacemamy.pl/zapisz-sie/

Oto szczegóły:

Wyzwanie “NHN – Jak obserwować dziecko?”

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak obserwować dziecko i zacząć działać w tej kwestii, nie może Cię zabraknąć na tym wyzwaniu! 

Otrzymasz dostęp do materiałów, które pomogą Ci obserwować dziecko, wszystko będzie się działo na grupie na FB, a wyzwanie podsumowane będzie moim live’m, podczas którego będziesz mogła zadać pytanie o Naturalną Higienę Niemowląt!

Zapisz się tutaj: https://inspirujacemamy.pl/wyzwanie-nhn/ i podziel się tą informacją z mamą niemowlaka!

Wyzwanie książkowe #2 – Alfie Kohn “Wychowanie bez nagród i kar”

Kolejną książką, którą będziemy wspólnie czytać, będzie “Wychowanie bez nagród i kar” Alfiego Kohna! 

Książkę możesz kupić tutaj: https://www.ceneo.pl/25919652#cid=27903&crid=194849&pid=17096

Wyzwanie będzie trwało 2,5 tygodnia, byś miała czas przeczytać tę książkę. A na czym będzie dokładnie polegało? Kiedy wyzwanie będzie się zaczynać, otrzymasz ode mnie przygotowany na potrzebę tej książkę zeszyt ćwiczeń z pytaniami do Ciebie oraz miejscem na refleksje podsumowujące książkę. Byś zawsze mogła do tego wrócić, nawet jeśli książkę pożyczysz lub sprzedasz. Zapisz się tutaj: https://inspirujacemamy.pl/wyzwanie-2/ i podziel się tą informacją z inną mamą, które to wyzwanie może się przydać!

Na Instagramie “Inspirujących mam” zaraz zaczyna się “Miesiąc z Alfie Kohnem”, więc jeśli chcecie również w taki sposób inspiracji na co dzień, zapraszam do polubienia profilu!

INSTAGRAM “Inspirujące mamy”: https://www.instagram.com/inspirujacemamy/