Zapraszam na nowy cykl postów – Inspiracje na weekend! Co tydzień w piątek będę publikować kilka inspirujących propozycji do poczytania, skorzystania i działania – idealne na weekend, kiedy mamy troszkę więcej czasu dla siebie oraz dla dzieci!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   204 views

Inspiracje na weekend #27

Kilka ciekawych artykułów, które wspomogą Cię do świadomego macierzyństwa. Do poczytania w wolnej, weekendowej chwili!

May 18, 2018 - mataja.pl - 16
Współczesne kobiety rodzą dłużej niż… ich babcie! | Mataja

W poniedziałek rano świat wstrzymał oddech – wieść o tym, że księżna Kate pojawiła się z samiuśkiego rana w szpitalu celem powicia trzeciego rojal bejbi zelektryzowała publikę i wszyscy w napięciu oczekiwali kiedyż to się młody człek urodzi i jakiej będzie płci. Ja też czekałam, a co – ale ja z innego powodu – bardzo bowiem chciałam wiedzieć ile też jej książecej mości zejdzie na to całe rodzenie. Wszak mój poród numer 3 lada chwila, a z Kate łączy mnie nie tylko uwielbienie, prawda, tłumów 😉 ale też choćby odstępy pomiędzy kolejnymi ciążami więc obserwowałam z wypiekami na licu, bo bardzo potrzebuję aktualnie każdego zapewnienia, że poród numer 3 będzie spoko, fajny i przede wszystkim KRÓTKI.

May 18, 2018 - mamalekarz.pl - 22
Karmienie piersią, a służba zdrowia BRUTALNA Prawda | Mama Lekarz

Karmienie piersią, dzisiaj zyskało status poglądu politycznego, wzbudza emocje czasem większe niż kwestia szczepień i DOBRZE! Bo jest to temat niezwykle ważny, zarówno ze względów zdrowotnych jak i rodzicielskich. Jednak czytelniku, nie daj się zwieść, masz tylko jedną perspektywę. Pozwól, że powiem Ci CAŁĄ prawdę o karmieniu z punktu widzenia i Mamy i lekarza, wytrzymaj do końca, bo wyjaśnię Ci, czemu wszyscy się mylą!

May 18, 2018 - agnieszkastein.pl - 20
Dziecko nie je | Agnieszka Stein

Je, ale bardzo mało. Może za mało... Je, ale tylko trzy potrawy. Je, ale dopiero jak mu się przypomni. Je, ale jednego dnia dużo a innego prawie nic

May 18, 2018 - wszedobylscy.com - 6
Pierwsza podróż samolotem z dzieckiem. Jak się przygotować?

Przed Wami pierwsza podróż samolotem z dzieckiem? Mamy dla Was praktyczne informacje oraz wskazówki, jak zaplanować pierwszy lot z dzieckiem.

May 18, 2018 - kreatywniewdomu.pl - 20
LEGO DUPLO nauka i zabawa w jednym | Kreatywnie w domu

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

Oglądaj bezpłatne webinary “Inspirujących mam”!

Chcę uczestniczyć w bezpłatnych webinarach "Inspirujących mam"!