Zapraszam na nowy cykl postów – Inspiracje na weekend! Co tydzień w piątek będę publikować kilka inspirujących propozycji do poczytania, skorzystania i działania – idealne na weekend, kiedy mamy troszkę więcej czasu dla siebie oraz dla dzieci!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   169 views

Inspiracje na weekend #19

Porcja ciekawych linków do artykułów, które Cię zainspirują!

Feb 15, 2018 - mataja.pl - 12
Składnik o którym warto pamiętać w ciąży, bo dobrze wpływa na lokatora brzucha. | Mataja

Tematów związanych z dietą nie lubię, bo kiedy nie jest się w tej dziedzinie ekspertem to naprawdę trudno ogarnąć rozumem co jest prawdą, a co wymysłem domorosłego speca. Tym razem jednak robię wyjątek, a wszystko to przez ostatni wysyp publikacji dotyczących jednego ściśle określonego składnika diety i jego wpływu na mózgownicę młodocianych oraz przez… moje zachcianki ciążowe.

Feb 15, 2018 - szpinakrobibleee.pl - 19
Wszystkie etapy żywienia dzieci, czyli czego spodziewać się po żywieniu swojego dziecka? - Zuzanna Antecka - blog o p...

To taki etap, to normalne, taka faza, przejdzie mu, odpuść – setki rodziców codziennie słyszy takie słowa od osób, do których zwróciły się po poradę w sprawie dziecka, które w ich odczuciu ma jakieś trudności zjedzeniem. Mniej więcej połowa z tych setek na te słowa odczuje ogromną ulgę, zacznie z większym spokojem podchodzić do rodzinnych posiłków (a spokój jest przecież najważniejszy!) i być może rzeczywiście ta faza minie.

Feb 15, 2018 - wymagajace.pl - 19
Sposoby na poranne jęczybuły. Kilka słów o sleep inertia - Wymagajace.pl - Magdalena Komsta

Nie oglądałam ani jednego odcinka reality show “Azja Express”, ale nie umknęło mi powtarzany wielokroć w zapowiedziach i powielany w memach apel autorstwa Perfekcyjnej Pani Domu, który mógłby być hasłem przewodnim tego wpisu:

Feb 15, 2018 - ulicaekologiczna.pl - 4
W góry z dziećmi. Pięć zasad udanych ferii zimowych - Ulica Ekologiczna

Wyjazd w góry na narty to wspaniały sposób spędzenia ferii z rodziną. Wyjazd w góry z małym dzieckiem wymaga jednak odpowiedniego przygotowania...

Feb 15, 2018 - mamawdomu.pl - 20
30 pomysłów na zimowe prace plastyczne, dekoracje i eksperymenty

Moje dzieciństwo kojarzy mi się nieustannie z licznymi zjazdami z górki na sankach, lepieniem bałwana czy wojnie na śnieżki, w której zawsze przegrywałam ze starszymi braćmi. Niestety zimowe wspomnienia moich dzieci nie będą aż tak pełne śniegu, bo białego puchu ostatnio jak na lekarstwo. Mimo to, wcale nie nudzimy się zimą, nawet siedząc w domu. Tworzymy wiele prac plastycznych, robimy eksperymenty, a nawet dekoracje związane z tą porą roku. Potrzebujecie inspiracji? Przed Wami zestawienie 30 pomysłów na zimowe dni.

Oglądaj bezpłatne webinary “Inspirujących mam”!

Będę mamą

Jestem mamą niemowlaka

Jestem mamą małego dziecka (1-3 lata)

Jestem mamą przedszkolaka (3-7 lat)

Jestem mamą ucznia (7-12 lat)